Maceraya Hazirmisin Hakkında

Doğa sporlarının hepsini gerçekleştirebileceğiniz Antalya'da macera sporlarının her türlüsü ile bireysel, gurup aktivite seçeneklerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

HAKKIMIZDA

Aktivraft Turizm Seyahat Acentesi olarak, 1996 yılında Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinde ilk rafting yapan firmalardan birisi olmanın gururunu yaşarken aktivoutdoor “doğadaki pusulanız” sloganı ile  outdoor spor faaliyetlerine de başlamış olduk. Doğanın sunduğu tüm güzellikleri misafirlerimiz ile paylaşmak bizlere ayrı bir mutluluk veriyor. Geçen yıllar içerisinde kendimizi ve programlarımızı yenileyerek, hep daha iyisini ararken misafirlerimizi doğa ve doğa sporları ile buluşturduk.

Sürekli yenilenen programlarımızı kurumsal bir çatı altında sunarak, outdoor faaliyetlerde misafirlerimizi standart dışına çıkarıyor, farklılık yaşayabilecekleri program ve ürünler ile Antalya ili turizm sektörünü renklendiriyoruz.

Yaptığı işi hayat tarzı olarak benimsemiş alanında uzman kadromuz ve uluslararası standartlara uygun ekipmanlarımız ile Antalya İli Köprülü Kanyon ve  Uçansu bölgelerinde 3 farklı konsepte hazırlanmış tesislerimizde, doğa ve macera tutkularına hizmet vermeye devam ediyoruz.

Köprülü Konyon milli parkı içerisinde bulunan Eco family Park “doğada kal” tesimiz doğa tutkunlarının vazgeçilmez adresi arasında yer almaktadır. Misafirlerimizden gelen talepler doğrultusunda tesisimiz içerisinde kamp heyecanın yaşanabileceği maksimum konforla oluşturulmuş kamp alanını yarattık.

Kamp alanımız farklı konsptlere sahip programlar ve 08-16 yaş arası genç nesil’in doğa ile buluşmasını sağlayan yaz kampı programı ile hizmet vermektedir.

Misafirlerimizden almış olduğumuz talep ve genç nesilleri doğada eğlenirken eğitmek adına üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirebilmek için gençlik kampları faaliyetlerimize başlamak bizim için ayrı bir heyecan oldu.

Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinde bulunan kamp alanımızda katılımcılarımız doğa ve doğa sporlarının verdiği heyecan ile bireysel yeteneklerini keşfedebilecekleri eğlenceli aktivitelere katılacak, verilen eğitimler ile liderlik yönlerinin geliştirecek, birbirleri ile iletişim kurmanın önemini anlayarak sosyalleşecek ve tabi ki bunları yaparken öğrenmeyi öğreneceklerdir.

Hayata umutla bakan, doğanın bizlere sunmuş olduğu olanakların farkında olarak yaşayan, kendi ayakları üstünde durmasını başarabilen, güçlü, iradeli, saygılı, planlı ve lider ruhlu insanlar yetiştirmek için buradayız.

Her biri faaliyet gösterdiği alan içerisinde lider konumda olan markalarımız;

Aktiv Outdoor

Yer ve zaman fark etmeksizin “Doğadaki Pusulanız” rafting, mountain biking, trekking, jeep safari, paintball, kurumsal aktiviteler, takım çalışmaları organizasyonları ile sizlere farklı rotalar açmakta ve doğanın bilinmezliklerini keşfe çağırmakta.

Macera Atölyesi

“Hayaliniz projemizdir”; Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm kurumlar ve sosyal tesisleri, alışveriş merkezleri, turizm tesisleri, özel okullar ve üniversiteler, kulüpler, oyun parkları, spor kompleksleri ve açık/kapalı sosyal aktivite alanları mevcut tüm alanlarda ve her boyutta sabit/mobil tırmanma duvarlarını ayrıca macera parklarının alan içerisindeki uygulamalarını yapabilecek ekip, donanım ve kapasiteye sahip atölyemizde 80 farklı parkurdan oluşan oyun alternatifleri arasından sizin için en uygun olanını uygulayabiliriz.

Aktiv Outdoor markası olan Macera Atölyesi, macera parkları ve tırmanma duvarlarının üretim, kurulum ve işletmesinde Türkiye’de lider kuruluş olma özeliğini taşımaktadır. Üretimini ve kurulumunu yaptığımız tüm parklarımız cesaret arttırma, özgüven yükseltme ve eğlence amaçlı tasarlanmıştır.

Eco Family Park

“Doğada Kal”; Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinde nehre sıfır konumda olan motelimiz Taş ev, bahçe evleri (bungalov) veya çadır konaklama imkanları ile sizleri stresten uzak doğada huzur dolu saatler yaşamak için bekliyor.

Aktiv Rafting

“Feel The River”; Doğayla ilk buluşma noktamız olan Antalya Beşkonak Köprülü Kanyon Milli parkı içerisinde yer alan tesisimizde rafting, jeep safari, canyoning, abseling, kano, body rafting, macera parkı, zipline aktivitelerimizi profesyonel rehber ve uluslar arası standartlara uygun ekipmanlar ile yaşayabilirsiniz.

İletişim