Maceraya Hazırmısın Sıkça Sorulan Sorular

Çocuklarınızı kamp'a gönderirken merak ettiğiniz ve sıkça sorulan soruları ve cevaplarını yanıtlamaya çalıştık yinede cevabını göremediğiniz sorular var ise bizimle iletişime geçebilir ve sorabilirsiniz.

   UYARI:   Lütfen iletişime geçmeden önce sorulara bakınız..

Aşağıdaki bölümde sizlerden gelen ve sıkça sorunlan soruların cevaplarını vermeye çalıştık tabi yinede aklınıza takılan sorular için bizleri arayabilir yada sağdaki sorular bölümünden bizlere sorularınızı ulaştırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aktivoutdoor bir çocuk kampımıdır?

Ülkemizde ve dilimizde kullanılan anlamı ile “çocuk kampı” dört tarafı kapalı aktivitelerin bu sınırlar içerisinde yapıldığı yer olarak tarif edilmektedir. Ancak, Aktivoutdoor doğa ve macera kampı, kamp alanı ile sınırlı olmayan civardaki tüm doğal oluşumlar ve aktiviteleri içerisinde barındıran doğa ile iç içe yerleşik düzende kurulu bir alandır.

Çocuklar Aktivoutdoor kampında neler kazanırlar?

Hedef, çocukların Köprülü Kanyon Milli parkı içerisinde geçirdikleri bir hafta boyunca doğaya olan sevgi ve saygılarını arttırırken, eğlenerek öğrenmektir. Yeni arkadaşlıklar kazanacak olan çocuklarımızın özgüvenlerini artırmak ve kişisel yeteneklerini keşfetmelerini sağlamaktır.

Çocuklarla beraber bizde gelebilirmiyiz?

Tüm yetişkinler çocuklarından ayrı konaklamak ve onların programlarını aksatmamak koşulu ile doğal güzelliklerin ve sakinliğin tadını çıkarabilirler.

Çocuklara kaç öğretmen veriyorsunuz?

Branşlarında uzman öğretmenler yanında, her 10 kişilik guruba en az bir Takım Koçu veriyoruz. Yüzme, çevre gezileri, outdoor gezi ve aktiviteler esnasında bu sayı her 5 çocuğa bir öğretmen olacak şekilde ayarlanmaktadır.

Çocuğumuzu yalnız yollayabilir miyiz?

Evet. Otobüs ve uçak şirketleri gerekli bazı işlemleri yaparak çocukları yalnız kabul etmektedir. Transfer elemanlarımız onları garajda/hava alanında karşılayacaktır.

Çocukların güvenliğinden nasıl emin olabiliriz?

Çocuklarımızın kampa adım attıkları ilk andan, kamptan ayrılacakları son ana kadar yanlarında sürekli olarak görevliler bulunacaktır. Kamp süresi boyunca kamp doktoru sürekli olarak çocuklarımız ile ilgilenecektir. Çocukların tüm transferlerini yapan Aktivoutdoor A grubu seyahat acente belgesine sahiptir. Firmamızın transferlerinde kullanılan tüm araçlar taşınanlarla birlikte sigortalıdır. Kamp süresi boyunca çocuklarımız Allianz sigorta tarafından sigortalanacaktır.

Aktivoutdoor  programına katılan bütün çocuklar yakalarında adlarının ve bağlantı bilgilerimizin yer aldığı kartlar taşıyacaklar.

Köprülü kanyon milli parkı içerinde küçük köyler barındıran turizm merkezi olduğundan insanları son derece yardımseverdir. Çocuklar için son derece güvenli bir ortamdır.

Aktivoutdoor görevlilerini 24 saat arayarak çocuklarınıza ulaşabilir, çocuklarla ilgili herhangi bir konuda görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Programlar Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Programlarımız 7 – 18 yaş grupları için uygundur.

Çocuğumu böcek veya arı sokarsa ne yapıyorsunuz?

Şu ana kadar gerçekleşen programlarımızda böyle durumlara yol açabilecek tedbirsizlik gözlemlenmemiştir. Ancak olası bir durumda, kamp doktorumuz anında müdahale edecektir. Gerek görülürse acilen tam teşekküllü hastanelerden yardım alınacaktır.

Yiyecek İçeceğin kalitesinden nasıl emin olabiliriz?

Tesisimiz içerisinde sunulan tüm yiyecek ve içecekler; sektörlerinin en iyileri olan markalar arasından seçilmektedir. Kamp dönemleri boyunca yiyecek ve içecekler farklı zaman dilimlerinde gıda analiz laboratuarlarında test edilmekte olup, raporlar katılımcıların ebeveynleri ile paylaşılmaktadır.

Çocuğum geri dönmek isterse ne yapacağız?

Böyle bir durumla karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz ama gerekirse dönüş organizasyonu tarafımızdan yapılacaktır. Bu durumda ücret iade edilmez.

Çocuğum daha fazla kalmak isterse ne olur?

Doluluk durumumuza göre size bilgi verebiliriz.

Devreler ne zaman başlayıp ne zaman bitiyor?

18 Haziranda başlayıp 26 Ağustos’ta sona eriyor.

Kaç senedir faaliyettesiniz?

1996 yılından beri outdoor sporlar alanında her yaştan katılımcıya hizmet vermekteyiz.

YENİ SORU SOR


Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

İletiniz

[recaptcha]

İletişim