DOĞA SENİ ÇAĞIRIYOR

Her Yaşa , Her Zevke , Herkese göre bir kamp vardır.

KAMPLARIMIZ

HAFTA SONU KAMPI

Şehir hayatının karmaşası ve monotonlaşan aktivitelerinize en iyi alternatif yöntem olarak tamamen doğada geçiribileceğiniz bir hafta sonu programı hazırladık.

Şehirden kısa süreli bir kaçış ile doğayı yaşamak isteyen misafirlerimiz için hazırladığımız kamp programımız her cumartesi start almaktadır.

DOĞA KAMP

Aileniz veya arkadaş gurubunuz ile birlikte keyifli vakit geçirmek istiyorsanız sizler için farklı bir tatil programı hazırladık.

Programımız kapsamında aileniz veya arkadaş gurubunuz ile doğada kamp kurmanın heyecanını yaşayacak nehir kıyısında birlikte geçireceğiniz kaliteli zamanları unutamayacaksınız.

XL DOĞADA KAMP

Tatil Anlayışınızı değiştiriyor sıradışı kamp programımız ile sizleri doğaya davet ediyoruz.

Kampımızda macera her pazartesi start almaktadır. Doğada Macera Dolu tatilinizde adrenalini yüksek rafting, paintball ve jeep safari aktivitelerinde eğlenecek. tekne turu, trekking ve dalış aktivitelerinde doğayı keşfedeceksiniz.

YAZ KAMPI

Programımız kapsamında çocuk ve gençler, kamp alanımızda doğal zorluklarla mücadele etmeyi, engeller karşısında pratik ve kalıcı çözümler üretmeyi, şehir hayatından uzakta birbirinden heyecanlı aktivite ve eğitimler ile maceranın tadına vararak öğrenirler.

ANNE/BABA ÇOCUK KAMPI

Şehrin karmaşık, stresli, gürültülü, kalabalık ortamına, okul hayatının eklediği sorumluluklar, sınavlar, internet ve cep telefonları çocuklarımızı her geçen gün doğadan, uzaklaşmaktadır.

 

İletişim